PL PL DE DE EN EN
Aufladen ...
Beleuchtung

Hersteller von Lampen und Leuchten

ONLINE-LADEN

Finden Sie Ihre Traumlampe

Wenden

Wir bieten Drechselarbeiten an

CNC-Dienstleistungen

Wir bieten Schneide- und Gravierdienstleistungen mit CNC-Plottern

Laser-Dienstleistungen

CO2-Laserschneiden und -gravieren von verschiedenen Materialien

Web-Design

Wir gestalten und programmieren Websites und ONLINE-Shops.

Computer-Dienstleistung

Wir reparieren Computer, Laptops und Drucker.

P.P.H.U. Hellux-Hain Sp. J.

Firma Hellux powstała w 1992 roku i od tamtej pory energicznie się rozwija i poszerza swoja działalność o nowe specjalizacje, technologie oraz rozwiązania.

Od początku zadaniem firmy było toczenie elementów w drewnie, co szybko stało się wiodącą działalnością i jest do tej pory wzbogacane i udoskonalane.

Od roku 1996 rozpoczęto wykorzystywanie doświadczenia w toczeniu elementów w drewnie do produkcji lamp i sprzętu oświetleniowego oraz wzbogacono ofertę o elementy i sprzęt oświetleniowy z metalu.

W ofercie oświetleniowej posiadamy ponad 300 wzorów lamp naszego autorstwa, jak tez i innych wzorów wykonywanych na zlecenie klienta. W ofercie naszego sklepu internetowego z oświetleniem znajdą Państwo lampy odpowiednie do każdego pomieszczenia, budynku mieszkalnego oraz użytkowego.

Wykonujemy lampy sufitowe, ścienne, podłogowe, kinkiety, oraz lampy dziecięce i stołowe.

W roku 2008 wkraczając pewnym krokiem w postęp i nowoczesne technologie wyposażyliśmy firmę w laser CO2 do wycinania i znakowania tworzyw sztucznych, który pozwala nam wykonywać nowe zlecenia i sprostać przeróżnym oczekiwaniom firm jak również klientów indywidualnych.

Rok 2009 to rok pełnego otwarcia działalności naszej firmy na potrzeby przedsiębiorstw oraz ich klientów. Stało się tak dzięki poszerzeniu naszej działalności o profesjonalne projektowanie, wykonywanie oraz umieszczanie na serwerze stron internetowych m.in. firm, instytucji publicznych i organizacji pożytku publicznego oraz innych.

Zajmujemy się również reklamami internetowymi.